MetroPagina

Wielki Post, marzec 2017 rok 

Drodzy Parafianie!

 

Już w najbliższą środę (1 marca) rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Przed nami Święta Paschalne. Chciałbym razem z Wami przeżyć Tajemnicę Męki, Śmierci i Zmartwychwstania Zbawiciela oraz odkryć nieskończoność Bożego Miłosierdzia. Niech radość Zmartwychwstania zagości w Waszych domach.

Pragnę, abyście bardziej przylgnęli do Boga, ukochali Go ponad wszystko, a także by Wasza miłość w stosunku do innych, wypływała z Bożej Miłości. Czasami znajdujemy się w sytuacji, która wydaje się nam bez wyjścia. Jedynym sposobem, aby uwolnić się od przygniatających nas trosk, odnaleźć nadzieję i pokój serca, to wybrać życie z Bogiem. Odkrywajmy głębię Bożego Miłosierdzia, a przewodniczką niech stanie się dla nas św. Siostra Faustyna – patronka naszej  Wspólnoty Parafialnej.

Na prośbę wielu z Was i za zgodą ks. biskupa Jana Tyrawy pragniemy od Środy Popielcowej rozpocząć wspólną drogę życia duszpasterskiego w kaplicy – namiocie, która będzie zlokalizowana przy ulicy ks. Zygmunta Trybowskiego.

Tak jak informowałem, podczas wizyty w Waszych domach, na Msze Święte w Środę Popielcową zapraszam o godzinie 7.30, 17.00 i 18.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o 8.00, 11.30, 18.00 a w dzień powszedni o godz. 18.00.

 

Nabożeństwa: Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu po Mszy św. o godz. 18.00,  Gorzkie Żale (w niedziele Wielkiego Postu) o godz. 17.00. Spowiedź  20 minut przed Mszą Świętą.

Na Rekolekcje Wielkopostne zapraszam od 19 – 22 marca.

Biuro parafialne – kontakt będzie możliwy zawsze po Mszy św., a w ważnych sprawach pod numerem 504 156 144

Szczegółowe informacje będą podawane  w ogłoszeniach duszpasterskich, na stronie internetowej www.faustyna.bydgoszcz.pl oraz na Facebook-u.

Na zbliżający się czas Wielkiego Postu niech Wam Bóg błogosławi!

Wikariusz odpowiedzialny
za tworzenie
Nowego Ośrodka Duszpasterskiego

 

ks. Krzysztof Kozłowski

 

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com