MetroPagina

Ogłoszenia

Niedziela – Uroczystość Objawienia Pańskiego

 

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli.  Po Mszy św. o 11.30 będzie okazja wysłuchać koncertu kolęd w wykonaniu dzieci z naszej scholki. Przed kaplicą można nabyć kredę i kadzidło. Dzisiaj ulicami naszego miasta przejdzie Bydgoski Orszak Trzech Króli początek uroczystości o godz. 11.00 w kościele oo. Jezuitów.
Dzisiejsze Ofiary zbierane pod kaplicą wspierają Fundusz Misyjny.

2. Za tydzień Święto Chrztu Pańskiego.

3. Trwa duszpasterskie nawiedzenie rodzin tzw. „Kolęda”. Plan Kolędy wywieszony jest w gablocie i znajduje sie na stronie internetowej Parafii. Od poniedziałku do piątku kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty od godz. 11.00, w niedzielę od godz. 13.30. Msza św. w tygodniu jest odprawiana o godz. 15.00, a w soboty i niedziele bez zmian.

4. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5. 2 lutego o godz. 8.30 odbędzie się spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po spotkaniu krawiec będzie zbierał miarę potrzebną do uszycia alb.

6. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

7. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy.

8. Za tydzień II Niedziela miesiąca ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na wykończenie kaplicy. Za zrozumienie Bóg Zapłać.

9. Serdecznie dziękuję za posprzątanie kaplicy. Bóg zapłać za jedną darowiznę na cele religijne, które wpłynęły na parafialne konto. Dziękuje także za ofiary kolędowe, które przekazujemy na nasze cele budowlane, a także za ofiary z ubiegłej niedzieli na wykończenie kaplicy 1867,29.

10. Za tydzień dzieci ze świetlicy "Kącik", podczas Mszy św. o godz. 11.30 przedstawią Jasełka. A dzieci z naszej scholki po Mszy św. wyruszą jako kolędnicy misyjni do mieszkań naszych Parafian.

11. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia.

Niech Bóg Wam Błogosławi.Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com