MetroPagina

Ogłoszenia parafialne - 5. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj 5 . Niedziela Zwykła

2. W poniedziałek wspominamy Matkę Bożą z Lurdes i przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorego. Na Mszę św. o godz. 18.00 szczególnie zapraszamy osoby chore i starsze; podczas Mszy św. zostanie udzielony Sakrament Chorych.

 

3. Porządek Mszy św.w tygoniu o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, 11.30, 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorki po Mszy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, prośby odczytywane podczas Nowenny składamy do skarbony przy obrazie Matki Bożej.

4. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych

5. W piątek 15 lutego o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. W środę 20 lutego spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

6. Scholka zaprasza na próby w piątki o godz. 17.15.

7. Chór parafialny - 6 marca po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne chóry. Zapraszamy do współpracy.

8. Ks. Biskup Jan Tyrawa zaprasza na wykład Ks. dr Sylwestra Warzyńskiego pod tytułem: „Pytanie o człowieka. O współczesnym humanizmie i jego źródłach”. Spotkanie odbędzie się w dniu 20 lutego o godz. 19.00 w auli Wyższego Seminarium Duchownego w Bydgoszczy przy ul. Grodzkiej 18.

9. Kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego odbędzie się w dniach 9 i 10 kwietnia br. w gmachu Kurii przy ul. ks. Malczewskiego 1 w godz. 16.00 do 19.00.

10. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św.

11. Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. Prosimy także o wsparcie Bartka – Naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy.

12. Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

13. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki

14.  Serdecznie dziękuję za piątkowe posprzątanie kaplicy. Serdecznie dziękuję za jedną ofiarę indywidualną na cele budowlane przekazaną na konto parafialne.

15. Dzisiaj druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane przed kaplicą przekazujemy na uregulowanie zaległości za wykończone zaplecze.

16. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com