MetroPagina

Ogłoszenia parafialne - 7. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj jest 7. Niedziela Zwykła.

2. Porządek Mszy św.w tygodniu o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 8.00, 11.30, 18.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia we wtorki po Mszy Świętej. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy, prośby odczytywane podczas Nowenny składamy do skarbony przy  obrazie Matki Bożej.

3. W czwartek modlimy się o powołania Kapłańskie, nabożeństwo odbędzie się po Mszy św.

4. W I Piątek miesiąca, nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po Mszy św. Spowiedź św. o godz. 17.15. W tym tygodniu odwiedzę chorych i starszych z komunia świętą.

5. W czwartek spotkanie ministrantów i lektorów o godz. 18.00.

6. W środę będziemy przeżywać 5 rocznicę ustanowienia Bazyliki Mniejszej w Fordonie. Podziękujmy Bogu za to szczególne miejsce.

7. Przypominam, że jest zeszyt intencji na rok 2019.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych

8. W sobotę 2 marca o godz. 9.00, odbędzie się katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

9. Scholka zaprasza na próby w piątki o godz. 17.15

10. W dniu 6 marca po Mszy św. odbędzie się spotkanie organizacyjne Chóru Parafialnego. Zapraszamy do współpracy.

11. Kurs formacyjny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego odbędzie się w dniach 9 i 10 kwietnia br. w gmachu Kurii przy ul. ks. Malczewskiego 1 w godz. 16.00 - 19.00.

12. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą św.

13.   Zwracamy się z prośbą o przyłączenie do akcji zbierania nakrętek dla Michałka, naszego Parafianina walczącego z chorobą - rakiem twarzoczaszki. Za pomoc w imieniu Michała dziękujemy. Prosimy także o wsparcie dla Bartka – Naszego parafianina 1% podatku. Ulotki informujące o sytuacji Bartka znajdują się przy wyjściu z kaplicy

14. Cały czas można zakupić naturalny sok jabłkowy w opakowaniach 3 litry za 14 zł i 5 litrów za 19 zł, a także naszą parafialną kawę w cenie 12 zł.

15. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki

16. Serdecznie dziękuję za piątkowe posprzątanie kaplicy.

17. Wszystkim Solenizantom składam najserdeczniejsze życzenia i wypraszam wstawiennictwo ich Świętych Patronów, a wszystkim życzę udanego tygodnia. Niech Bóg Wam Błogosławi.

 

 

 

 

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com