MetroPagina

14. Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj 14. Niedziela Zwykła.

2. W Kalendarzu Liturgicznym:

- w czwartek 11 lipca święto św. Benedykta Patrona Europy.

3. Porządek Mszy św. w Niedzielę i Święta o godz. 8.00, 11.30 oraz 18.00, natomiast w tygodniu o godz. 18.00. W tygodniu zapraszam na nabożeństwa we wtorek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w środę na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. Przypominam, że jest zeszyt intencji na bieżący rok.  W tygodniu są wolne terminy intencji Mszalnych.

5. Biuro parafialne czynne w łączności z Mszą Św. Sprawy ważne proszę zgłaszać telefonicznie.

6. W zakrystii można zakupić naszą parafialną kawę w nowej odsłonie, tym razem jest to kawa mielona i ziarnista z Gwatemali z regionu Coban w cenie 12 zł.

7. Polecamy tygodnik Przewodnik Katolicki.

8. Grupa Promienista zaprasza do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę od 21 do 31 lipca. Spotkanie przedpielgrzymkowe 14 lipca o 15.00 w kaplicy Matki Bożej Królowej Męczenników. Szczegóły na plakacie. Intencje pielgrzyma, można składać do skarbony do 14 lipca. Dzisiaj 7 lipca po każdej Mszy św. będzie okazja wesprzeć Pielgrzymów ofiarą.

9. Prymasowski Instytut Kultury Chrześcijańskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Szczegóły na plakacie.

10. 19 lipca nasza Parafia organizuje spływ kajakowy z Czarnej Wody do Młynka z postojem w Czarne. Zbiórka przy Kaplicy o 7.30. Koszt z przejazdem autokarem 80 zł. Zapisy w Zakrystii.

11. Dziękuję za posprzątanie kaplicy. Bóg Zapłać za złożone ofiary na nagłośnienie. Ofiarowaliście 1639 zł i 50 gr. Bóg Zapłać.

12. Za tydzień druga niedziela miesiąca ofiary składane przed kaplicą są cegiełką na spłatę zadłużenia. Dziękuję za zrozumienie. Cały czas pokornie poszukujemy ofiarodawców na spłacenie kostki, którą ułożyliśmy przy kaplicy.

13. Wszystkim rozpoczynającym czas wakacji i urlopów życzę udanego z Bogiem i bliskimi przeżytego czasu. Dobremu Bogu polecam wszystkich Starszych i Chorych oraz Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia.

Dzienniczek ŚWIĘTEJ SIOSTRY FAUSTYNY

Modlitwa w drodze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com